Imprezy okolicznościowe

...Restauracja Radiowa jest miejscem, w którym Twoje wyobrażenia o doskonałej kuchni nabierają realnych, smakowitych, aromatycznych kształtów. Serwowane tu potrawy kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu zaspokoją znawców kulinarnych tradycji i miłośników trendów spod znaku modernistycznego gotowania...

blog image

Imprezy i szkolenia

Masz zamiar zorganizować szkolenie, buisness lunch, grill party bądź uświetnić przyjęciem inne wydarzenie? Pomożemy Ci!

Skontaktuj się z nami pod numerami:

tel. 607 515 722
tel. 697 626 909.

Służymy radą i zapewniamy doskonałą obsługę.

W Radiowej dysponujemy 85 miejscami, a w sezonie letnim nasz ogródek pozwala przyjąć w sumie 144 gości! Nasz lokal jest wiec też doskonałym miejscem na konferencje czy szkolenia, tym, bardziej, że dysponujemy doskonale wyposażoną multimedialnie salą. Jesteśmy profesjonalistami i zrobimy wszystko, by spełnić najbardziej wygórowane wymagania.

Stworzyliśmy również specjalną salę VIP Room. Położona jest ona w osobnym budynku, w głębi ogrodu Restauracji Radiowa, zapewnia możliwość spotkania we własnym gronie. Do dyspozycji Gości pozostają 24 miejsca przy dużym stole oraz zestaw audio-wizualny.

Wesela, komunie, chrzciny, urodziny

Restauracja Radiowa ma zaszczyt zaproponować Państwu możliwość organizacji wesela w Opolu, komunii, chrzcin lub urodzin, w klimatyzowanej sali mogącej pomieścić do 80 osób. Klimatyczny wystrój, szeroki wybór wyśmienitych potraw oraz doświadczenie naszych pracowników, pozwolą Państwu i Waszym Gościom w pełni cieszyć się z uroczystości.

Niepowtarzalny klimat zapewni Państwu organizacja przyjęcia w naszym naturalnym ogrodzie, w którym możemy ugościć do 140 osób. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno Menu jak i wszechobecna zieleń w naszym ogrodzie sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel, komunii i przyjęć okolicznościowych, gwarantuje wysoki standard. Przyjęcia weselne i inne imprezy w naszym lokalu zapadną na długo w pamięci Państwa gości.

Jako firma świadcząca catering weselny mamy świadomość, że ten najbardziej wyjątkowy dzień w życiu musi być przygotowany z profesjonalną oprawą. Proponujemy Państwu elegancki catering dobrany odpowiednio do charakteru Wesela. Jeśli zamierzają Państwo zorganizować swoje wesele w plenerze, wybranym przez Państwa miejscu, dołożymy wszelkich starań, aby to przyjęcie było wyjątkowe.