Catering

Catering Opole

Możesz nas posmakować nie tylko w Press Cafe Radiowa! Oferujemy Państwu wyśmienity catering na wszelkie imprezy okolicznościowe organizowane w innych lokalach, siedzibach firm a także w domach i w prywatnych ogrodach. Przygotowujemy przysmaki na przyjęcia rodzinne, bankiety i przyjęcia weselne. Obsługujemy eventy firmowe, konferencje i business party oraz duże imprezy plenerowe.

Serwujemy potrawy inspirowane kuchniami różnych stron świata, ale zawsze w towarzystwie świeżych składników lokalnych. Proponujemy pyszne przysmaki sezonowe oraz ciekawe pozycje z tradycyjnej polskiej kuchni.

Nasz catering to dania wyważone w smaku i podane w oryginalnej formie, zawierające znane zestawy składników w nowych odsłonach i kształtach.

Szykowane przez nas potrawy to uczta dla podniebienia oraz ozdoba stołu i bywa, że stają się one często główną atrakcją imprezy. Wypróbuj nas! Dodamy smaku Twemu przyjęciu!
Tel. 607 515 722,  697 626 909

Garden Party Opole
W Press Cafe Radiowa mamy doskonałe warunki by organizować w naszym ogródku przyjęcia w stylu GARDEN PARTY. Mamy doświadczenie w obsługiwaniu zarówno eleganckich bankietów pod namiotami jak i kameralnych przyjęć typu grill party.

Catering w Opolu dla firm i klientów indywidualnych – Zobacz nasze referencje oraz menu i cennik